dsc1391-enhanced-382154186707.jpg

Univerzita Pardubice, Fakulta ekonomicko-správní, Ústav podnikové ekonomiky a managementu

Jejím zaměřením je finanční výkaznictví a strategický management. Touto problematikou se zabývá přes 20 let. Vytvořila více než 120 vědeckých publikací. Zapojuje se do projektů GA ČR i TA ČR.

V databázi Scopus je zahrnuto jejích 29 publikací (H-index = 7, 186 citací) v databázi WoS  28 publikací (H-index = 6, 100 citací).

Na Univerzitě Pardubice pracuje již 22 let. Má bohaté zkušenosti s vedením týmů. 3 roky vedla Ústav podnikové ekonomiky a managementu, 8 let byla děkankou Fakulty ekonomicko-správní a nyní je již 2. rokem proděkankou pro vědu a tvůrčí činnost.

Vede přednášky a cvičení v oblasti podnikových finančních nástrojů.

Byla vedoucí 54 bakalářských a 95 diplomových prací. Pod jejím vedením obhájilo 7 Ph.D. studentů se zaměřením na management a ekonomiku podniku.

Je garantem studijního programu Ekonomika a management (v navazujícím magisterském a doktorském stupni studia).

V osobním životě ráda čte knihy, hraje šachy a pobývá ráda v přírodě.

doc. Ing. et Ing. Renáta Myšková, Ph.D.
Fakulta ekonomicko-správní