Přejít k hlavnímu obsahu

Přihlášení pro studenty

Přihlášení pro zaměstnance

mentoring-forum-2024www94754.jpg

Datum konání: 29. - 30. května 2024
Místo konání: Univerzita Pardubice, Česká republika

O konferenci:
Mentoring Forum 2024 představuje jedinečnou příležitost k výměně zkušeností, nápadů a osvědčených postupů v oblasti mentoringových programů včetně doktorské školy na vysokých školách a dalších vědeckých institucích v ČR a k diskuzi o provazbě talent managementu v institucích.

Pro koho je konference určena:
Konference je otevřena pro širokou škálu účastníků – srdečně jsou zváni všichni, kterých se mentoring týká, tedy koordinátoři, koordinátorky mentoringových programů a doktorských škol, pracující kariérních a vědecko-výzkumných center, mentoři, mentorky a mentorovaní, mentorované z různých institucí a ti, kteří se o mentoring zajímají.

Cíl a program konference:

Cílem konference je sdílení zkušeností s mentoringem a formami mentoringových programů, diskuse o aktuálních tématech a trendech v mentoringu, navázání nových kontaktů a možností spolupráce.

Mentoringové programy a doktorská škola jsou považovány za důležité nástroje pro podporu osobního a profesního rozvoje.  Vzhledem k rozmanitosti forem mentoringových programů se konference zaměří na široké spektrum témat, jako Mentoring v akademické sféře pro doktorské studující a začínající vědce , Mentoring v odborné praxi, Studentský peer-to-peer mentoring, Zahraniční mentoring, Genderový mentoring, Doktorská škola aj.

Bližší informace najdete v programu - ke stažení níže.

Registrace:

V případě zájmu se přihlašujte prostřednictvím registračního formuláře níže. 

Těšíme se na Vaši účast!

Změna programu vyhrazena.

status

  • Omlouváme se, ale tento formulář už byl uzavřen.

Účast na konferenci je zdarma.

Pro účastníky je připraven doprovodný program  - komentovaná prohlídka Gočárových Automatických mlýnů a společná večeře v restauraci Záložna. Počet míst na komentovanou prohlídku je omezen limitem 35 osob a společná večeře limitem 30 osob. Hlásit se můžete do vyčerpání kapacity.

Kudy k nám:

Hlavní program bude probíhat v Aule Arnošta z Pardubic, Studentská 519 (mapa a mapa kampusu Univerzity Pardubice).

Pro příjezd městskou hromadnou dopravou využijte vyhledávání spojení na webu Dopravní podnik města Pardubic - zastávka Terminál Univerzita se nachází přímo před aulou. Z hlavního nádraží jezdí přímo linky č. 3, 17 a 33. Dále lze využít zastávky Univerzita, kam z hlavního nádraží jezdí přímé linky č. 10, 16 a 30.

Ubytování:

Účastníci konference si ubytování zajišťují a hradí sami. Pro zajištění ubytování lze využít např. následující ubytovací zařízení:

Kontakty


Ing. Jana Křemenáková
Koordinátorka mentoringového programu Univerzity Pardubice

Univerzita Pardubice
466 036 133
720 823 836
Jana Janková
HR manažerka

Univerzita Pardubice
466 036 518

Mentoringový program a Doktorská škola na Univerzitě Pardubice

Chcete vědět více o Mentoringovém programu na Univerzitě Pardubice? Více informací ZDE.

Chcete vědět více o Doktorské škole na Univerzitě Pardubice? Více informací ZDE.