Univerzita pomáhá

Univerzita jako instituce plní ve společnosti významné role. K těm základním patří vzdělávání ve třech typech studijních programů a podpora vědy a výzkumu. Třetí roli naplňuje Univerzita Pardubice aktivitami směrem k veřejnosti a svému okolí prostřednictvím nejrůznějších akcí - Univerzita Pardubice pomáhá. 

  • Pomáháme popularizovat a šířit vědu přijatelnou formou bez generačních rozdílů, organizujeme vědecké akce pro děti i dospělé, pořádáme speciální školy pro žáky základních i středních škol a univerzity třetího věku pro seniory.
  • Pomáháme potřebným a přispíváme aktivně na charitu kulturními a sportovními aktivitami.
  • Záleží nám na budoucnosti našich studentů, podporujeme je v osobnostním rozvoji, ať už formou mentoringu, koučingu nebo ve startu jejich kariéry. 
  • Myslíme na všechny, co potřebují okamžitou pomoc, a podporujeme projekt Studuj a daruj, který vyzývá studenty zapojit se do dárcovství krve a plazmy.
  • Jsme otevřeni veřejnosti a rádi pomůžeme s organizací volného času.

Přidejte se ke skvělému týmu dobrovolníků a pomáhejte s námi na našich akcích.

Univerzita Pardubice pomáhá


Popularizujeme vědu

Pomáháme popularizovat a šířit vědu přijatelnou formou bez generačních rozdílů, organizujeme vědecké akce pro děti i dospělé, pořádáme speciální školy pro žáky základních i středních škol a univerzity třetího věku pro seniory.

Věda pro veřejnost

Příspíváme na charitu

Organizujeme charitativní běhy, vyrábíme adventní věnce a děláme charitativní bleší trhy nebo posíláme knížky pro Afriku. 

Sledujte naše akce

Zprostředkujeme práci

Svým studentům prostřednictvím Kariérního centra a jeho nabídky práce a kurzů pomáháme s kariérou. 

Kariérní centrum

Darujeme krev

Ve spolupráce s Fakultou zdravotnických studií jsme spustili projekt Studuj a daruj a vyzýváme studenty k darování krve a plazmy. 

Studuj a daruj

Rozvíjíme osobnost studentů

Podporujeme zapojení studentů do The Duke's of Edinburgh Award

Program DofE očima studentky

Poskytujeme poradenství studentům

Pomáháme získat sebedůvěru a klid, aby studenti dokázali prosadit své kvality. Akademická poradna Univerzity Pardubice (APUPA) pomáhá s rozvojem osobnosti.

Akademická poradna APUPA

Čtěte novinky o našich aktivitách, kterými univerzita pomáhá.

false
true