Akademická poradna Univerzity Pardubice APUPA

 

Aktuality

  • Od listopadu se rozšířily řady našich psychychologů. Každý pátek dopoledne bude poskytovat psychologické poradenství Mgr. et Mgr. Zuzana Pokorná. Jako psycholožka pracuje již od roku 2005 a své zkušenosti získala ve Středisku výchovné péče, v Pedagogicko-psychologické poradně a v Poradně pro rodinu. Objednávat se můžete přes e-mail: pokorna.veletova@email.cz (do předmětu prosím uveďte, že se jedná o poradenství UPCE).

 

Získat sebedůvěru a klid je důležitým předpokladem studia.

Abyste dokázali prosadit své kvality, potřebujete ještě něco navíc. Akademická poradna Univerzity Pardubice (APUPA) vám pomůže i s rozvojem vaší osobnosti.

Díky APUPA se naučíte efektivněji komunikovat a ovládat řeč těla, zvládat stres nebo lépe porozumět sobě i lidem okolo. Dozvíte se, jak správně odpočívat nebo jak reagovat na nadměrnou psychickou zátěž. Vaše soft skills se budou zlepšovat.

Mezi naše aktivity patří:

1. individuální poradenství

 

Více o našich poradcích naleznete zde

Rozpis Akademické poradny naleznete zde.

 

2. skupinové aktivity

 

Skupinová a individuální sezení i vícedenní kurzy probíhají v příjemné atmosféře pod vedením zkušených lektorů a psychoterapeutů. Naši poradci poskytující jednorázovou i dlouhodobou podporu a pomoc při zvládání životních obtíží, při překonávání stresu souvisejícího se studiem, poradenství při zvládání partnerských a vztahových krizí nebo jen podpůrný rozhovor v jakékoliv situaci.

Navštěvují nás studenti i zaměstnanci, kteří se navzájem chápou a podporují. S naprostou diskrétností mezi sebou uvítáme každého, kdo má chuť na sobě pracovat.

Pro všechny studenty, zaměstnance i uchazeče o studium je vše zcela bezplatné.

Konzultace s poradci probíhají jen po předchozí domluvě e-mailem, nebo telefonem.

false

Seberozvojová a růstová skupina 2018-19

Vyplněním této přihlášky přistupujete na Podmínky poskytování kurzů a skupin.

true

Poznej sám sebe 2018-19

Formulář byl uzavřen
true

Jak zvládat stres 2018-19

Formulář byl uzavřen
true
Virtuální prohlídka Univerzity Pardubice

APUPA

Univerzitní aula

koleje A,B,C + bezbariérové ubytování,

Menza

EA - fakulta ekonomicko-správní a filozofická fakulta

DA, DB, DC - vestibul,

CA - poradna na FEI a posluchárna H2

TA - KTS, vestibul a hala2

false

Neváhejte přijmout naše pozvání a ozvěte se nám. Těšíme se na vás.

tel.: 702 221 731
Obrázek uživatele java3565

Mgr.
Jana
Vágnerová


Rektorát a celouniverzitní útvary

jana.vagnerova@upce.cz
466 036 189, 466 036 407

Lenka
Skokanová


Rektorát a celouniverzitní útvary

lenka.skokanova@upce.cz
466 036 082

Zážitkové semináře

2018
Zážitkový seminář ukázal, jak se žije lidem s hendikepem. Vyzkoušet si netradiční aktivity mohl každý, kdo zavítal 24. dubna do univerzitní auly. Na jednotlivých stanovištích byly k vidění speciální pomůcky, ke kterým spoustu rad poskytli odborníci, a ti odvážní se dokonce pokusili vylézt co nejvýše po 7m vysoké horolezecké stěně.
Více informací
2013
Zážitkový seminář s názvem “Zažij si na vlastní kůži” pořádá Univerzita Pardubice ve spolupráci s organizacemi, které sdružují a pomáhají osobám s různým druhem postižení. Jsou jimi pardubická Česká abilympijská asociace, o. s., TyfloCentrum Pardubice, o. p. s. a sdružení osob s postižením sluchu.
Více informací
2012
aneb Jak se žije na univerzitním kampusu osobám s postižením
Více informací
2011
zážitkové ukázky pro studenty • jízda na vozíku po budově i venku • orientace a chůze poslepu • komunikace s nedoslýchavým člověkem
Více informací
2010
Určeno pro všechny zájemce, studenty a zaměstnance univerzity, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké je to nevidět, neslyšet nebo pohybovat se na vozíku.
Více informací
2009
Všichni účastníci si mohli vyzkoušet: • orientace a chůze poslepu, simulace vidění při poruchách zraku • jízda na vozíku po budově i venku, chůze s ortézou • komunikace s nedoslýchavým člověkem, ukázky komunikace neslyšících mezi s sebou • informace o potřebách osob se zrakovým, sluchovým a pohybovým postižením • ukázka simultánního přepisu mluveného projevu pro osoby s postižením sluchu • informace o organizacích, které osoby s omezenou schopností pohybu a orientace sdružují • informace o podmínkách studia pro zrakově, sluchově a pohybově postižených studentů na UPa
Více informací

false
false