kola_obrysy_111689.png

Univerzita Pardubice získala  s platností od 7. 9. 2018 institucionální akreditaci, na základě které má pravomoc schvalovat studijní programy v šesti oblastech vzdělávání: Ekonomické obory, Doprava, Historické vědy, Chemie, Informatika a Zdravotnické obory.

Seznam studijních programů s platnou akreditací Národního akreditačního úřadu pro vysoké školství nebo s platným povolením udělovaným v rámci institucionální akreditace je k dispozici zde.

Informace o dostupnosti studia pro osoby se specifickými potřebami je uvedena na této stránce. Pro bližší informace se prosím obraťte na Centrum ALMA, které zajišťuje nebo zprostředkovává ve spolupráci s fakultami podporu pro uchazeče a studenty se speciálními potřebami.