UPCE

Univerzitní studentský e-mail

Každému studentovi Univerzity Pardubice je na dobu studia založen studentský e-mail určený pro potřeby komunikace s Univerzitou Pardubice. Tento e-mail lze využívat v rozsahu potřebném k plnění studijních povinností vyplývajících ze studia studijního programu a s ním souvisejícím tvůrčím činnostem. Tento e-mail není určen k soukromému použití a po ukončení Vašeho studia Vám bude znepřístupněn a následně smazán.

K e-mailu je možné se přihlásit prostřednictvím webového prohlížeče na adrese http://student.upce.cz (nebo alternativně na https://outlook.office.com) .

Uživatelské jméno se uvádí ve formátu stXXXXX@upce.cz (část za @ může být v určitých případech v přihlašovací obrazovce předvyplněna). Jako heslo se uvádí heslo k NetID. Jako heslo se uvádí heslo k NetID. Blíže viz návod na stránce Přístup k e-mailu.

V případě problémů s přihlášením k novému e-mailu můžete kontaktovat podporu na adrese podpora.office365@upce.cz.

 

Studenti prvních ročníků si mohou hesla k emailu nastavit na adrese https://heslo.upce.cz, popřípadě nechat vygenerovat na 3 místech:

  • Kartové centrum
  • Knihovna
  • Kopírovací a internetové centrum

Pokud má student aktivní účet, může si s jeho pomocí nastavit heslo k e-mailu na adrese https://heslo.upce.cz. V případě, že heslo k účtu neznáte, můžete navštívit výše zmíněná místa, kde Vám heslo bude vygenerováno s možností vygenerování i hesla k studentskému emailu.

true