Přejít k hlavnímu obsahu

Přihlášení pro studenty

Přihlášení pro zaměstnance

16_115249_115250.jpg

Průkaz ISIC UPCE

Průkaz ISIC UPCE je multifunkční průkaz, který umožňuje zároveň používání všech zavedených služeb fungujících v rámci Univerzity Pardubice a díky licenci ISIC je akceptován jako potvrzení o studiu mnohými institucemi po celé ČR i v zahraničí. Aktuální nabídku slev a výhod na průkaz ISIC po České republice a v zahraničí naleznete na www.isic.cz. Průkaz ISIC UPCE můžete zároveň používat i v digitální podobě v nové mobilní aplikaci ALIVE APP.

Postup objednání studentského průkazu ISIC UPCE

 • připravte si fotografii pasového formátu v elektronické podobě
 • ve Studentském intranetu v levém menu zvolte „Průkaz ISIC“ a na stránce vyberte rozbalovací menu „OBJEDNAT/PRODLOUŽIT ISIC“
 • objednávku ISIC proveďte dle pokynů a uhraďte poplatek 350 Kč platební kartou nebo bankovním převodem
 • zaplacením poplatku je objednávka dokončena
 • e-mailem budete informováni, kdy bude průkaz ISIC UPCE připraven k vyzvednutí v Univerzitní knihovně. V případě prodloužení průkazu je potřeba si vyzvednout revalidační známku, digitální průkaz je poté prodloužen automaticky.
 • DŮLEŽITÉ! Je nutné si zvolit, zda chcete na univerzitě používat standardní průkaz studenta UPCE, nebo ISIC UPCE. 
  1. Primární je průkaz studenta UPCE a ISIC UPCE slouží pouze na slevy apod. = není nutné nic dalšího dělat. V tomto případě je ideální kombinace fyzický průkaz studenta (červenobílá plastová karta) a digitální ISIC UPCE.
  2. Pouze ISIC UPCE = musíte při výdeji průkazu v knihovně požádat o aktivaci ISIC UPCE jako hlavního průkazu, abyste mohli využívat všechny služby, které jsou s používáním spojené (vstup a výpůjčky v knihovně, odběr jídla v menze, používání kopírovacích a tiskových služeb, vstup do vybraných zabezpečených učeben atd.). V tomto případě si musíte objednat fyzický průkaz ISIC UPCE (zelenou plastovou kartu). Služby na univerzitě nelze využívat s digitální verzí ISIC!
   POZOR! Červenobílý průkaz studenta UPCE si uschovejte. Při ztrátě ISIC UPCE průkazu vám ho v knihovně aktivují a budete moci dále využívat služeb UPCE, než vám GTS vydá nový.

Další informace a odpovědi na často kladené dotazy naleznete ve Studentském intranetu

Cena ISIC UPCE (od 1. 7. 2022) = 350 Kč (běžná cena ISIC = 500 Kč; 400 Kč za digitální průkaz, 100 Kč doplatek za plast)

Prodloužení platnosti průkazu ISIC UPCE v dalších letech = 250 Kč (běžný ISIC nelze prodloužit)

Průkaz ALIVE UPCE

Průkaz ALIVE STUDENT UPCE je multifunkční průkaz, který umožňuje zároveň používání všech zavedených služeb fungující v rámci Univerzity Pardubice a díky licenci ALIVE je možné ho uplatnit mimo akademickou půdu. Aktuální nabídku slev a výhod na průkaz ALIVE po České republice a v zahraničí naleznete na www.alive.cz. Průkaz studenta ALIVE můžete zároveň používat i v digitální podobě v nové mobilní aplikaci ALIVE APP. 

Postup objednání studentského průkazu ALIVE STUDENT UPCE

 • připravte si fotografii pasového formátu v elektronické podobě
 • ve Studentském intranetu v levém menu zvolte „Průkaz ALIVE“ a na stránce vyberte rozbalovací menu „OBJEDNAT/PRODLOUŽIT ALIVE STUDENT“
 • objednávku proveďte dle pokynů a uhraďte poplatek 350 Kč platební kartou nebo bankovním převodem
 • zaplacením poplatku je objednávka dokončena
 • e-mailem budete informováni, kdy bude průkaz ALIVE STUDENT UPCE připraven k vyzvednutí v Univerzitní knihovně. V případě prodloužení průkazu je potřeba si vyzvednout revalidační známku, digitální průkaz je poté prodloužen automaticky.
 • DŮLEŽITÉ! Je nutné si zvolit, zda chcete na univerzitě používat standardní průkaz studenta UPCE, nebo ALIVE STUDENT UPCE. 
  1. Primární je průkaz studenta a ALIVE STUDENT UPCE slouží pouze na slevy apod. = není nutné nic dalšího dělat. V tomto případě je ideální kombinace fyzický průkaz studenta (červenobílá plastová karta) a digitální ALIVE STUDENT UPCE.
  2. Pouze ALIVE STUDENT UPCE = musíte při výdeji průkazu v knihovně požádat o aktivaci ALIVE STUDENT UPCE jako hlavního průkazu, abyste mohli využívat všechny služby, které jsou s používáním spojené (vstup a výpůjčky v knihovně, odběr jídla v menze, používání kopírovacích a tiskových služeb, vstup do vybraných zabezpečených učeben atd.). V tomto případě si musíte objednat fyzický průkaz ALIVE STUDENT UPCE (zelenou plastovou kartu). Služby na univerzitě nelze využívat s digitální verzí ALIVE STUDENT!
   POZOR! Červenobílý průkaz studenta UPCE si uschovejte. Při ztrátě ALIVE STUDENT UPCE průkazu vám ho v knihovně aktivují a budete moci dále využívat služeb UPCE, než vám GTS vydá nový.

Další informace a odpovědi na často kladené dotazy naleznete ve Studentském intranetu

Cena ALIVE STUDENT UPCE (od 1. 7. 2022) = 350 Kč. Průkaz nelze pořídit individuálně mimo školu.

Prodloužení platnosti průkazu ALIVE STUDENT UPCE v dalších letech = 250 Kč