Seberozvojová a růstová skupina

25. 8. 2020

Seberozvojová a růstová skupina 2019/2020, 

která byla z důvodu mimořádné situace přerušena. Bude realizována formou 2DENNÍHO SEBEZKUŠENOSTNÍHO A SEBEROZVOJOVÉHO KURZU 24.9. - 25.9.2020.

Dvoudenní kurz je koncipován jako sebezkušenostní a seberozvojový kurz, který bude využívat psychoterapeutických a projektivních technik, outdoorových prvků a psychosociálních her ve venkovním i vnitřním prostředí. Kurz má náležitosti elementárního sociálně psychologického výcviku, je veden interaktivní formou.

Cílem kurzu je rozvoj psychologických kompetencí osobnosti potřebných pro prosazení se v interpersonálních vztazích, hlubší sebepoznání a růst osobnosti, zvyšování psychické odolnosti v zátěžových situacích, práce s vnitřním napětím a uvolnění stresu. Cílem je také posílit důvěru ve své schopnosti a dovednosti, posílit prvky týmové spolupráce a komunikace, budovat odolnost ve fyzické i psychické rovině.

Termín: 24.9. - 25.9. 2020

Začátek kurzu: 24.9. v 9,00 hod.

Místo konání: poradenská místnost na budově FEI (SU 401/403), nám. Československých legií 565, Pardubice a venkovní prostředí

Kapacita kurzu: max. 14 studentů

S sebou: pohodlné oblečení (do venkovních a vnitřních prostor), přezůvky

Strava: student si zajišťuje sám

Lektoři: Mgr. Hana Jelínková, Mgr. Milan Novotný

Sebepoznání je dobrodružství, těšíme se na Vás!!!!

Skupina je určena všem studentům Univerzity Pardubice, kteří mají zájem rozvíjet
se v jakékoli oblasti svého života. 

Skupina je pro studenty Univerzity Pardubice zdarma

Máme volná místa, přihlaš se ještě dnes! 
přihlášení na: alena.feige@upce.cz NEBO barbora.modlikova@upce.cz, do předmětu napište "Seberozvojová a růstová skupina"