Přejít k hlavnímu obsahu

Přihlášení pro studenty

Přihlášení pro zaměstnance

otisky_text_139475.jpg
7
fakult
180
možností studia
7 300
studentů
40 000
absolventů

Moderní - dynamická - s tradicí
Univerzita Pardubice

Filozofie má spoustu moderních podob. Já spojuji myšlenky filozofů s veřejným prostorem i každodenní realitou. Chci, aby lidé vnímali své okolí jako základ svobody a podíleli se na jeho přeměně. Změní to život všech. Ty můžeš taky. Najdi svoji identitu.
Aneta
Fakulta filozofická
dsc_8158_-_kopie.jpg
Chemie může zachránit životy. Jsem součástí týmu, který objevil, jak odhalit včas rakovinu slinivky. Rakoviny, která nemá žádné příznaky. Vše lze poznat z kapky krve. Studium mně dalo příležitost být u tohoto světového výzkumu. Staň se špičkou v oboru. Najdi svoji identitu.
Michaela
Fakulta chemicko-technologická
dsc_9246_-_kopie.jpg
Jsem šéfredaktorem časopisu, který objevuje mladé literární talenty. Sám také píšu. Moje kniha získala nominaci na prestižní cenu Jiřího Ortena. Díky studiu mám šanci dělat věci, které mě baví, být v nich úspěšný i pomáhat růst jiným. Zkus to taky. Najdi svoji identitu.
Přemysl
Fakulta filozofická
dsc_9271_-_kopie.jpg

Víš, co v životě chceš?

Najdi svoji identitu. Studuj a nechej svůj otisk na Univerzitě Pardubice.

Máme sedm fakult a sedm tisíc studentů, když věříš na šťastná čísla. Studují u nás chemici i ekonomové, filozofové a historici, zdravotníci, dopravní experti, elektrotechnici a informatici, nebo restaurátoři. Ale ty si můžeš vybrat z více než 100 možností studia.

Pokud ti záleží na zázemí, najdeš u nás skvěle vybavené učebny a laboratoře, ucelený kampus se všemi službami, které bys tam čekal. Koleje, menza, sportoviště, bufety, kluby, parkoviště i vysokorychlostní wifi. V dosahu příroda, cyklostezky, řeka, stezky pro in-line brusle i běhání, supermarkety i historické centrum s kavárnami.

Když máš zájem o vědu, budeme o tvoji další cestu k ní pečovat. Můžeš si vybrat, jestli se zapojíš do některého z našich špičkových vědeckých týmů. A jestli se chceš naopak rovnou zaměřit na budoucí povolání, nabízíme profesní obory s mnoha hodinami v reálné praxi namísto učebny.

Studenty rádi vítáme, kdykoliv se k nám vrací. Na konci září, po prázdninách velkou akcí Příliv s koncerty kapel, aktivitami i sporty. Zapojit se mohou do aktivit našich spolků, nebo se stát ambasadory, kteří k novým věcem strhnou ostatní.

Vadí ti dlouhé cesty? Z Pardubic je všude blízko! Do Prahy, do Brna i do Olomouce nebo dál. Dojedeš tam za chvíli, stejně jako domů. A budeš se tu cítit dobře a bezpečně. Když se rozhodneš stát restaurátorem, pak se těš na velkou romantiku studia v krásné Litomyšli, kde sídlí naše fakulta.

Když chceš naopak cestovat, pak tě na 100 procent podpoříme při studijním pobytu na některé z evropských univerzit v rámci projektu Erasmus nebo jiných výměnných akcí.

Stipendium na ubytování? Jisté. Podpora handicapovaných studentů? Nejlepší.

Záleží jen na tobě, jak se rozhodneš. A jestli budeš chtít být jako Míša, Přemysl nebo Aneta. Naši studenti, kteří svoji identitu našli.

Běž na studujupce.cz a vyber si, kým budeš.

Univerzita Pardubice

Podej si přihlášku

Video

Proč studovat u nás?


Kampus na dosah ruky

Možnost ubytování na kolejích a stravování v menze přímo v kampusu. 

Studium v zahraničí

Mnoho možností, jak vycestovat za vzděláním na partnerské univerzity po celém světě.

Sportovní zázemí

Moderní haly a sportoviště na dosah ruky, kolektivní i individuální sporty pro každého.

Bezbariérové prostředí

Příjemné studijní podmínky, vlastní ubytování nebo osobní poradenství pro studenty s hendikepem.

Výhodná lokace

Komfort příjemného města, přijatelné ceny a vlaková dostupnost z Prahy i vzdálenějších koutů ČR.

Individuální stipendia

Finanční odměny pro nejlepší studenty nebo podpora studia v zahraničí podle vlastního stipendijní řádu.

Rodinné prostředí

Individální přístup ke každému studentovi a rodinné prostředí zaručeno díky velikosti školy. 

Studentský život

Možnosti bohatého vyžití, studentské kluby i hospůdky poblíž kampusu.

Novinky