Přejít k hlavnímu obsahu

Přihlášení pro studenty

Přihlášení pro zaměstnance

default alt upce

Naše služby jsou založeny na respektujícím vztahu a bezpečném prostoru, ve kterém můžete mluvit o čemkoli, co se ve vašem životě děje. Záleží nám na tom, abychom společně hledali souvislosti, řešení a východiska z vaší životní situace.

Uplatňujeme individuální přístup, jsme vázáni etickým kodexem práce a zavazujeme se mlčenlivostí (mimo oznamovací povinnost trestného činu). Odborníci poskytující různé druhy poradenství jsou vysokoškolsky vzděláni ve svém oboru, uplatňují supervizi své práce a průběžně si zvyšují kvalifikaci prostřednictvím specializací ke své aprobaci.

Individuální poradenství


Poradenské telefonní linky


Rozcestník poradenských telefonních linek dle akutnosti a vymezení potřeby

Kurzy


Kurz, který vám pomůže se vyrovnat i s náročnými životními situacemi

Čtyřdenní pobytový kurz, který je nejen životním posunem, ale také příjemnou zábavou

Celodenní intenzivní navazující kurz na kurz Jak zvládat stres, naučí Vás práci se stresem i s vlastním tělem

Skupiny


Nepravidelná skupina, kde se na každé přednášce věnujeme novému atraktivnímu tématu

Seberozvojová skupina pro lepší uchopení sama sebe ve vztahu ke společnosti.

Skupinové aktivity

Jsou určeny pro všechny studenty, kteří mají zájem pracovat na své osobnosti a rozvíjet se v oblasti komunikace a dílčích psychosociálních dovedností důležitých pro oblast vztahů, ale také pro uplatnění na trhu práce. Skupinové aktivity nabízí také práci s vlastními zdroji a jsou vhodným nástrojem k prevenci stresu.

Skupinové aktivity probíhají formou sebezkušenostních setkání, které vycházejí z principu psychoterapie, psychologie, sociální a zážitkové pedagogiky případně jsou zaměřeny edukativně.