Přes letní prázdniny mají naši poradci volno. Začínáme první týden v září dle rozpisu.  Všem děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se opět po prázdninách.

4-denní sebezkušenostní kurz Poznej sám sebe proběhne v září 2019 v Orlických horách. Přihlásit se můžete již nyní přes formulář nebo přes e-mail: hana.jelinkova@upce.cz

V roce 2019 budeme pořádat soubor seminářů pro praxi. Semináře jsou přístupné pro všechny zaměstnance i studenty ZDARMA. Termíny jednotlivých seminářů budeme průběžně zveřejňovat zde a na intranetu. Nyní nás v pátek 14. června čeká téma: Problematika integrace studentů v rámci VŠ studia. Jste srdečně zváni.

• Pokud se nemůžete zúčastnit domluvené osobní konzultace u poradce, prosím omlouvejte svou nepřítomnost. Uvolněný termín může poradce nabídnout dalším zájemcům. Prosím buďte ohleduplní.

Soubor seminářů pro praxi na rok 2019
Soubory ke staženíVelikost