4-denní sebezkušenostní kurz Poznej sám sebe proběhne v září 2019 v Orlických horách. Přihlásit se můžete již nyní přes formulář nebo přes e-mail: hana.jelinkova@upce.cz

Poslední setkání v tomto akademickém roce  Seberozvojové a růstové skupiny pod vedením Mgr. Hany Jelínkové a Mgr. Milana Novotného se bude konat v úterý 4. června 2019.

V roce 2019 budeme pořádat soubor seminářů pro praxi. Semináře jsou přístupné pro všechny zaměstnance i studenty ZDARMA. Termíny jednotlivých seminářů budeme průběžně zveřejňovat zde a na intranetu. Nyní nás v pátek 14. června čeká téma: Problematika integrace studentů v rámci VŠ studia. Jste srdečně zváni.

• SEBEROZVOJOVÁ A RŮSTOVÁ SKUPINA bude začínat v 16:15 hod

• Pokud se nemůžete zúčastnit domluvené osobní konzultace u poradce, prosím omlouvejte svou nepřítomnost. Uvolněný termín může poradce nabídnout dalším zájemcům. Prosím buďte ohleduplní.

Soubor seminářů pro praxi na rok 2019
Soubory ke staženíVelikost