Aktuálně

Skupina Jak zvládat stres se znovu sejde na intenzivním podzimním sezení 25. - 26. 9. Máme volná místa, přihlaš se!

Skupina Seberozvojová a růstová se znovu sejde na intenzivním podzimním sezení 24. - 25. 9. Máme volná místa, přihlaš se!

Je opět možno domlouvat individuální konzultace s Mgr. Hanou Jelínkovou. Stávající klienti se mohou hlásit od poloviny června, noví klienti od září.

Nabídka právního a sociálního poradenství v souvislosti  s výskytem nemoci Covid-19

Obrátila se na nás organizace In IUSTITIA, o.p.s., s nabídkou bezplatného odborného sociálního poradenství a právního poradenství obětem trestné činnosti a předsudečného násilí.

Mezi potenciální klienty patří i lidé napadení z důvodu svého zdravotního stavu. V současné době byly zaznamenány stupňující se útoky (verbální, fyzické i na sociálních sítích) na lidi, kteří onemocněli koronavirem Covid 19 nebo jsou z téhož důvodu v karanténě.  Zaznamenány byly také útoky na zdravotnický a další pomáhající personál,  které lze dát do souvislosti s nouzovým stavem. Třetí skupinou ohrožených lidí, jsou pak lidé, kteří jsou napadeni osobami nedodržujícími karanténní opatření.

Školení pracovníci a pracovnice organizace mohou nabídnout:

• krizovou intervenci napadeným prostřednictvím Skypu, chatu nebo telefonu
  • telefonické, online nebo emailové sociální poradenství
  • v případě závažnějších útoků také právní poradenství a zastupování v trestním řízení

Kontakt:

Chystané akce

V novém roce 2020 pro Vás chystáme tyto aktivity:

Edukativní skupina

• Chystáme nové přednášky, přijďte se podívat!
    • Závislosti vážně i nevážně - PŘESUNUTO, náhradní termín bude upřesněn
      Lektor: Mgr. Jan Mandys, Ph.D.
      23.3. 2020 od 15hod, UA A3

• Hodnotový systém člověka
      Lektorka: Mgr. Pavlína Potůčková
      11.11. 2020 od 15:00hod, UA A4

• Termíny jednotlivých seminářů budeme průběžně zveřejňovat zde a na intranetu. Vstup volný, přednáška trvá 90min. Jste srdečně zváni.

kurz Poznej sám sebe 12. - 15.9. 2020

• Již teď se můžete hlásit na čtyřdenní pobytový kurz Poznej sám sebe, který je nejen zábavou, ale také hlavně životním posunem
    • Kurz je složený z různých terapeutických technik
    • kapacita momentálně naplněna

kurz Stres, práce s tělem a psychohygiena 17.10. 2020, budova EB, místnost 01011

• Celodenní intenzivní kurz navazující na setkání skupiny "Jak zvládat stres"
    • Kurz nabízí uvědomění si propojenosti tělesných a psychických funkcí a jejich využití jako aktivní zdroj podpory a prevenci stresu.
    • Kurz probíhá výcvikovým charakterem v prostorách Univerzity Pardubice v malém kolektivu účastníků
    • V přihlašování mají přednost účastníci předchozího kurzu "Jak zvládat stres", kapacita se doplní dalšími zájemci z řad studentů Upa
    • 3 místa máme ještě volná!

false