news-1074604_1920_125856.jpg

Posila do poradenského týmu APUPA

Od března a dubna 2024 posílil tým poradenského pracoviště APUPA o nové kolegyně se zaměřením na psychologické, psychoterapeutické a krizově intervenční poradenství. Za posilu v týmu jsme velmi rádi. Kolegyně již plně fungují, což má pozitivní efekt na dostupnost psychologických a psychoterapeutických služeb a výrazné snížení počtu čekatelů v pořadníku.

Kolegyně se na Vás těší :-)

Aktuálně provozní informace

Máme novou poradenskou místnost! Těšíme se na vás na budově Víceúčelového Objektu (VO) na adrese Stavařov 83, místnost 01 009.

Vzhledem k vytíženosti našich poradců žádáme všechny klienty o včasném informování o nepřítomnosti na smluveném termínu schůzky.

Pokud se u Vás vyskytnou příznaky akutního respiračního onemocnění, informujte prosím svého poradce a bude Vám nabídnut termín náhradní. Děkujeme za pochopení.

Pomoc a podpora studentům ze zemí zasažených válečným konfliktem

Poradenské pracoviště APUPA nabízí pomoc a podporu studentům zasažených válečným konfliktem. Studentům v této mimořádné situaci budou z řad psychologů, psychoterapeutů, krizových interventů nabízeny přednostní termíny.

Psychologická pomoc Ukrajině
Adresář psychologů se zkušenostmi s krizovou intervencí a psychoterapeutů - dobrovolníků, kteří nabídli pomoc.
Dostupné jazyky: čeština, angličtina, ukrajinština, ruština a další

Terapie zdarma pro lidi postižené situací na Ukrajině
WebTerapie

Infolinka zřízená MVČR pro ukrajinské občany:
Email: ukrajina@mvcr.cz