Published: 02.01.2013

V lednu a začátkem února probíhají na sedmi fakultách Univerzity Pardubice dny otevřených dvěří, v rámci nichž se zájemci o vysokoškolské studium dozvědí všechny potřebné informace o přijímacím řízení pro akademický rok 2013/2014.

Budou si moci prohlédnout posluchárny, laboratoře a další studijní zázemí v místech sídla jednotlivých fakult nebo v univerzitním kampusu. Akademičtí pracovníci a pracovnice studijních oddělení fakult je budou informovat o dalších podmínkách vysokoškolského studia a života na pardubické univerzitě i o možnostech uplatnění po absolvování vybraného studia. Získají např. rady, jak vyplňovat přihlášku ke studiu, nebo s jakými okruhy otázek se setkají v testech při přijímacím řízení.

Další informace k přijímacímu řízení naleznou zájemci o studium na Univerzitě Pardubice v řadě tištěných materiálů, které budou návštěvníkům k dispozici. Vše potřebné naleznou uchazeči o studium též na webových stránkách univerzity a jednotlivých fakult v rubrice určené pro uchazeče o studium.

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ:

čtvrtek 10. ledna 2013 - DOPRAVNÍ FAKULTA JANA PERNERA
- univerzitní aula v univerzitním kampusu v Pardubicích - Polabinách od 10:00 hodin
Podaní přihlášek ke studiu do 15. března.

čtvrtek 10. ledna 2013 - FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ
- areál fakulty v Průmyslové ulici 395 od 15:30 hodin
Podaní přihlášek ke studiu do 28. února.

pondělí 14. ledna 2013 - FAKULTA EKONOMICKO-SPRÁVNÍ
- univerzitní aula v univerzitním kampusu v Pardubicích - Polabinách od 10:00 a od 13:00 hodin
Podaní přihlášek ke studiu do 15. března.

středa 16. ledna 2013 - FAKULTA CHEMICKO-TECHNOLOGICKÁ
- areál fakulty v univerzitním kampusu v Pardubicích - Polabinách od 10:00 hodin
Podaní přihlášek ke studiu do 31. března.

čtvrtek 17. ledna 2013 - FAKULTA FILOZOFICKÁ
- univerzitní aula v univerzitním kampusu v Pardubicích - Polabinách od 9:00 a 11:00 hodin
(podle příslušných oborů)
Podaní přihlášek ke studiu do 28. února.

pátek 18. ledna 2013 - FAKULTA RESTAUROVÁNÍ v LITOMYŠLI
- areál fakulty v Jiráskově ulici 3, Litomyšl od 9 hodin
Podaní přihlášek ke studiu do 17. května.

pátek 25. ledna 2013 - FAKULTA ELEKTROTECHNIKY A INFORMATIKY
- nová budova fakulty na nám. Čs. legií 565 v centru města od 10:00 hodin
Podaní přihlášek ke studiu do 31. března.

webové stránky Univerzity Pardubice http://www.uni-pardubice.cz
studijní oddělení jednotlivých fakult - přes tel. ústřednu 466 036 111