Rozjeď to

Máš chuť udělat něco pro kulturu? Uspořádej akci v Pardubicích! 

Univerzita Pardubice spolu se Statutárním městem Pardubice tě podpoří ve tvém kulturním projektu. Pokud jsi student Univerzity Pardubice, stačí přijít s nápadem a my ti pomůžeme v realizaci.

Pilotní projekt odstartoval na konci roku 2021, první akce vznikly v roce 2022, kdy získalo granty a stipendium sedm nápadů našich vysoškoláků.

Studenti zorganizovali pouliční Art market několika mladých výtvarníků, večer s poezií a slam poetry, kurz výuky moderních tanců, koncert méně známých rockových kapel s dobročinností, anglický příměstský tábor, ples spojující město a univerzitu, výstavu o některých evropských zemích.

Zapoj se i Ty v roce 2023!

Co můžeš získat?

Až 40 000 Kč,
z toho 25 000 na kulturní projekt a až 15 000 stipendia, když se ti akce povede.
Konzultaci s odborníky ve vybrané kulturní oblasti.
Konzultaci ve vztahu k administraci a účetnictví.

Dej nám na sebe kontakt a Rozjeď to

Vložením e-mailu udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů

true

Jak na to?

  1. Pošli nám svůj nápad a kontakt na sebe prostřednictvím jednoduchého formuláře, který máme níže. My se ti následně ozveme e-mailem, co pro to bude potřeba udělat.
  2. Nejpozději 9. 1. 2023 podej žádost o projekt. Tu ti pošleme na základě vyplněného formuláře výše. Nech si proto časovou rezervu mezi přihlášením přes formulář a podáním žádosti, abys vše stihl/a do 9. ledna.
  3. Konzultuj svoji žádost o projekt s odborníky z dané oblasti (domluvíme ti schůzku).
  4. Vezmi peníze a rozjeď svůj projekt!

Co máme na mysli tím „kulturním projektem“?

Fantazii se meze nekladou. Takovým projektem může být koncert, výstava, workshop, divadlo, debata, přednáška, cokoli nového a kde se projeví tvoje kreativita. Co by tomu ale nemělo chybět  – projekt musí být také pro veřejnost a konat se v Pardubicích. Chceme všem ukázat, jaký kreativní náboj ve studentech leží. Takže pokud máš nápad, chceš zorgranizovat akci, na kterou by se ti hodily peníze a rada někoho zkušenějšího, tak nám napiš a my ti dáme vědět, jak projekt napsat, aby měl mezi ostatními projekty šanci uspět. 

Výzva je zaměřena na projekty uskutečněné v období 1.1. 2023 – 19. 8. 2023*

*Pro končící ročníky pak nejpozději do ukončení studia. 

false
Soubory ke staženíVelikost
PDF icon O čem je projekt Rozjeď to174.6 KB
true

Máš dotaz?


true