vztahy_a5_141316.jpg

Published: 04.12.2019

Edukativní skupina je série volně přístupných přednášek na různorodá atraktivní témata. Můžete tak říkajíc nahlédnout pod pokličku různých oblastí psychosociální problematiky pod vedením zkušených lektorů. Zúčastnit se můžete všech přednášek, nebo pouze jedné podle Vašeho spektra zájmu.

Problematika partnerských a mezilidských vztahů

Lektor: Mgr. Jan Mandys, Ph.D.
Kdy: 12.12.2019 od 10:00 hod
Kde: Univerzitní aula, místnost A3

Komunikace mezi lidmi je klíčovým atributem partnerských a mezilidských vztahů. Pokud komunikace selhává, dochází ke konfliktním situacím. Pakliže se lidé nedokáží přes tyto konflikty přenést, může docházet k intervencím sociální politiky. Pakliže nástroje nefungují dostatečně efektivně, může dojít až k propadu lidského jedince na samé dno. Seminář bude diskutovat mezilidské vztahy na pozadí politických opatření s praktickou ukázkou, co se s člověkem stane, pokud jeho problémy v partnerství a s dalšími lidmi překročí mez konformity.