Published: 21.11.2012

V pátek 23. listopadu se uskuteční od 10:00 hodin DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na nejmladší fakultě Univerzity Pardubice - Fakultě elektrotechniky a informatiky.

Zájemci o studium na Fakultě elektrotechniky a informatiky mohou navštívit první ze dvou dnů otevřených dveří, který fakulta pořádá pro uchazeče o vysokoškolské studium v prostorách nového areálu fakulty na náměstí Čs. legií 565 v centru Pardubic.

Zájemci o studium získají v posluchárně H1 informace o fakultě a jejích studijních programech a oborech, budou jim vysvětleny i administrativní náležitosti přijímacího řízení a zodpovězeny případné dotazy. Poté si budou moci prohlédnout zrekonstruovanou budovu fakulty a navštívit prezentace vědecké a technické činnosti na jednotlivých katedrách.

"Pro uchazeče bude otevřeno 13 specializovaných učeben a laboratoří, kde si vyzkouší postupy při výuce a seznámí se obsahem výuky a výzkumu na fakultě. Ukázky v učebnách a laboratořích představí nabízené studijní obory, které jsou zaměřeny na informační technologie, komunikační a mikroprocesorovou techniku a na řízení procesů.

Průvodci celým dnem budou uchazečům zkušení studenti, kteří se účastní na fakultě programu Navigátor, zaměřeného na pomoc uchazečům a nově zapsaným studentům při jejich vstupu na vysokou školu,"popisuje průběh dne otevřených dveří Renata Kalhousová ze studijního oddělení fakulty.

Další příležitost navštívit fakultu a dozvědět se více o možnostech studia na ní mají zájemci ještě 8. února 2013. Přihlášky k bakalářskému studiu přijímá fakulta do 31. března 2013. Fakulta bude přijímat do bakalářského studia až 400 uchazečů.

I další fakulty Univerzity Pardubice připravují na leden 2013 DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, během nichž mají zájemci o studium na vysoké škole v Pardubicích možnost získat podrobné informace o studijní nabídce a přijímacím řízení pro akademický rok 2013/2014, o studijním zázemí a dalších podmínkách vysokoškolského studia a života na pardubické univerzitě, ale i o možnostech uplatnění po absolvování studia.

Dopravní fakulta Jana Pernera
Fakulta zdravotnických studií

10. ledna 2013

Fakulta ekonomicko-správní