dsc_4937_171273.jpg

Published: 14.09.2021

Vážení studenti,

v souvislosti s nárůstem počtu onemocnění covid-19 přistupujeme v tomto týdnu k následujícím úpravám pravidel:

1. zakazuje se vstup do prostorů FES těm, kdo mají jakékoliv příznaky onemocnění covid-19;
  2. omluvit neúčast z výuky kvůli covid-19 budete moci i na základě sms zprávy z hygienické stanice nebo printscreenu z rezervace termínu na PCR test;
  3. po celou dobu pobytu na fakultě je nově povinné nosit respirátor. Respirátor nemusí mít při výuce plně očkovaný vyučující a student, který prezentuje nebo je ústně zkoušen;
  4. od 25. 11. 2021 se budou přednášky, kde je více než 250 zapsaných studentů, konat jen online. Jde například o přednášky předmětů FPSE, FSP1 a FPRM. Vyučující zpřístupní záznam přednášky.

V tuto chvíli předpokládáme, že zápočty a zkoušky budou probíhat prezenčně (pokud vládní opatření nenařídí jinak) v obvyklých termínech. Připravujte se tedy průběžně.  Potřebujete-li konzultovat, domluvte si předem s vyučujícím emailem schůzku.

Uvědomujeme si, že stávající opatření Vám mohou způsobit určité nesnáze. Věříme však, že se nám je společně podaří opět překonat.

Za vedení fakulty

Jan Stejskal, děkan

Jitka Komárková, proděkanka pro studium a pedagogickou činnost

Další informace naleznete na Souhrných informacích ke koronaviru.

Provoz studijního oddělení

Provoz studijního oddělení se již vrátil do původního režimu. Úřední hodiny naleznete zde.

• Potvrzení o studiu můžeme i nadále zaslat na studentský email či poštou.
  • Pro odevzdávání Vašich dokumentů a žádosti slouží také schránka umístěná přímo u dveří studijního oddělení, kterou denně vybíráme.
  • Dotazy ke studiu lze zasílat na emailovou adresu studijni.fes@upce.cz nebo ipc.fes@upce.cz nebo vyřídit telefonicky.

Soubory ke stažení Velikost
Opatření děkana - pdf 402 kB