stones-pyramid-pebble-beach-symbolizing-stability-zen-harmony-balance_41362-42_138211.jpg

Celodenní intenzivní kurz je zaměřen na oblast psychohygieny, relaxace a systematické práce s tělem jako prevence zvládání stresových a zátěžových situací. Toto setkání navazuje na kurz "Jak zvládnout stres".

Co vám může výcvikový kurz přinést?

Kurz nabízí uvědomění si propojenosti tělesných a psychických funkcí a jejich využití jako aktivní zdroj podpory a prevenci stresu. Kurz probíhá výcvikovým charakterem v prostorách Univerzity Pardubice.

Na co se můžete těšit?

• relaxační techniky
  • práci s tělem
  • verbální i nonverbální techniky
  • expresivní techniky využívající prvků muzikoterapie, arteterapie a dramaterapie

Lektoři: Mgr. Barbora Bajová a Mgr. Hana Jelínková

Termín konání: CHYSTÁME PRO VÁS NOVÉ TERMÍNY PRO ROK 2024, právě běží Seberozvojová skupina více informací zde.

Místo: místnost VO 01009

Informace: Přednost v přihlašování mají účastníci předchozího kurzu "Jak zvládat stres", kapacita se doplní dalšími zájemci z řad studentů UPCE. S sebou si prosím vezměte pohodlné oblečení do vnitřních prostor.

Kurz není vhodný pro osoby s diagnostikovaným psychiatrickým onemocněním a pro studenty doktorského studia.

Přihlášení: hlaste se e-mailem na apupa@upce.cz