Published: 09.09.2016

Zápisy do navazujícího studia pro ak. rok 2016/2017

KDY?

V případě, že se rozhodnete nastoupit ke studiu na naši fakultu, dostavte se k zápisu dne 20. září 2016.

KAM?

K zápisu se dostavte do budovy Dopravní fakulty Jana Pernera, posluchárna B1, Studentská 95, Pardubice.

V KOLIK?

08:00 prezenční i kombinovaná forma

CO S SEBOU?

Úředně ověřenou kopii vysokoškolského diplomu, občanský průkaz, 2 fotografie o rozměrech 3,5x 4,5 cm a psací potřeby

Absolventi FES 2016 nemusí mít kopii úředně ověřenou a doručí ji ihned po sponzi.

Absolventi ostatních VŠ, kteří obdrží diplom později, se u zápisu prokáží potvrzením o úspěšném složení SZZ.

Jestliže se nebudete moci z vážných důvodů dostavit k zápisu osobně, může tak za Vás učinit Vámi pověřená osoba, která se prokáže ověřenou plnou mocí.

Žádost o koleje podávají uchazeči přijatí ke studiu elektronicky na https://stag.upce.cz/koleje/.