Zážitkový seminář „Zažij si na vlastní kůži“ 2019

Uložit do kalendáře 16-04-2019 9:00 16-04-2019 12:00 Czech republic/Europe Zážitkový seminář „Zažij si na vlastní kůži“ 2019 Zveme všechny zaměstnance i studenty na zážitkový seminář "Zažij si na vlastní kůži", který je letos věnován alternativním sportům. Událost proběhne v úterý 16. dubna 2019 od 9h do 12h v prostorách KTS. Můžete se těšit na seznámení se se... Katedra tělovýchovy a sportu
16. 04. 2019 Katedra tělovýchovy a sportu
Apupa

Zveme všechny zaměstnance i studenty na zážitkový seminář "Zažij si na vlastní kůži", který je letos věnován alternativním sportům. Událost proběhne v úterý 16. dubna 2019 od 9h do 12h v prostorách KTS. Můžete se těšit na seznámení se se sledge hokejem, bocciou, powerchair hokejem, vojenskou jednotkou, znakovým jazykem nebo můžete zkusit zdolat 7 metrovou horolezeckou stěnu. Vstup na akci je pro všechny zdarma. Budete mít možnost využít FOTOKOUTEK a zdarma si odnést tématickou fotku na památku.

Vstup zdarma
Oddělení pro vzdělávání
Mgr. Jana Vágnerová
702221731
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.