Published: 27.06.2016

Místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek ve středu 29. června zavítá do Pardubického kraje, kde navštíví firmy Contipro a Rieter CZ, setká se s regionálními podnikateli a v prostorách Univerzity Pardubice pak zástupcům firem, vědecké, akademické obce a médiím představí priority státní vědní politiky na roky 2016 - 2020.

Setkání nad Národní politikou výzkumu, vývoje a inovací 2016 - 2020 se uskuteční na UNIVERZITĚ PARDUBICE ve středu 29. června od 16 hodin v přednáškové místnosti E2, budova EB, Univerzita Pardubice, Studentská 95).

S účastníky setkání bude vicepremiér diskutovat o koncepci a cílech Národní politiky výzkumu, vývoje a inovací (VVI), o aktuálním stavu přípravy zákona o podpoře výzkumu, o strategii podpory přenosu vědeckých výsledků do komerční praxe, situaci v oblasti lidských zdrojů ve výzkumu a vývoji nebo o plánech na další posílení české vědecké diplomacie ve světě.