Published: 09.03.2023

Studenti,
přemýšlíte o svém budoucím uplatnění? Zajímáte se o situaci na trhu práce nebo sháníte brigádu či stáž?
Potom navštivte ve středu 15. března 2023 veletrh Kontakt 2023.
Proběhne v Univerzitní Aule a na FCHT (budova HA) od 9.00 do 15.00 hodin. Přes 50 firem z různých oblastí hospodářství zde představí aktuální pracovní pozice, brigády, stáže nebo trainee programy.
Kromě osobních pohovorů s personalisty si zde můžete zkonzultovat svůj životopis nebo LinkedIn profil, vyzkoušet si pohovor nanečisto nebo pohovor s koučem,  pořídit si profi fotografii pro své CV. Doporučujeme vám, se předem na doprovodný program  zaregistrovat, ať se vyhnete čekání.
Od 13.00 do 15.00 hodin můžete navštívit i některou z odborných přednášek v UA A2 nebo HA C4. Podrobný program je zde.

Již nyní si můžete vyzkoušet naši novou aplikaci, která vás provede celým veletrhem - zde.
Akce se koná jen  1x za rok, nepromarněte tuto příležitost.