dsc_9237_149690.jpg

Published: 14.08.2020

Druhý týden v srpnu jsme otevřeli Science Point ve Sportovním parku Pardubice. Během celého týdne představili naši kolegové a studenti z fakult návštěvníkům parku zábavnou formou vědu. Děti i rodiče si vyzkoušeli vědecké hry či pokusy a seznámili se s pestrým studijním zaměřením a obory, které univerzita nabízí budoucím studentům.

Každý den čekal na příchozí malé i velké účastníky nový program podle fakulty, která se Sportovního parku účastnila. Pokusy a vědu doplnily sportovní aktivity Univerzitního sportovní klubu a Katedry tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice.

Podívejte se na fotoreport z nabitého týdne. Děkujeme za návštěvu na našem univerzitním stanovišti Science Point ve Sportovním parku. A těšíme se na vás zase za rok!