20171101_150234_88293.jpg

Published: 02.11.2017

Univerzita Pardubice získala v rámci evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS Brno 2017 významné ocenění. Za expozici, se kterou se prezentovala na jednom ze stánků, získala 3. MÍSTO a obstála tak v konkurenci zúčastněných několika desítek vysokých škol.

Zástupci sedmi fakult Univerzity Pardubice poskytují na veletrhu zájemcům všechny potřebné informace ke studiu a přijímacímu řízení pro příští akademický rok 2018/2019, a to na stánku číslo 121 v pavilonu G2 brněnského výstaviště. Návštěvníci veletrhu mohou využít jak osobních konzultací s pracovníky univerzity přímo na stánku, tak si mohou odnést tištěné materiály týkající se studia a přijímacího řízení.

„Univerzita Pardubice se na letošním veletrhu představuje s novým a moderním stánkem, který nabízí zájemcům o studium všech našich sedm fakult. Navíc na speciální stage, která je součástí doprovodného programu Věda pro život, si mohou návštěvníci univerzitního stánku vyzkoušet virtuální realitu a projít se pardubickým kampusem,“ sdělila k účasti univerzity na veletrhu Mgr. Ivana Švecová z Referátu pro vzdělávání a záležitosti studentů Univerzity Pardubice a dodává:.

„Na stánku si zájemci o více informací mohou popovídat především se současnými studenty z jednotlivých fakult, dozvědí se potřebné o studijní nabídce, o studijním životě i volnočasových aktivitách, které pardubický kampusu nabízí, podívají se na webové stránky speciálně určené uchazečům o studium www.evolupce.cz.“

Univerzita Pardubice bude na veletrhu i v pátek 3. listopadu a to od 8 do 14 hodin. Její stánek má číslo 121 a je umístěn v pavilonu G2 hned vedle přednáškových sálů. Tým studentů a pracovníků univerzity je připraven věnovat se uchazečům o studium a jejich nejrůznějším dotazům.

Pro univerzitu to není první úspěch v rámci veletrhu Gaudeamus Brno, v roce 2013 získala za svojí expozici 1. místo a hned a nato v roce 2014 se umístila na krásném 3. místě.

Děkujeme porotě za ocenění. A hlavní poděkování patří zejména našim kolegům a studentům za práci, kterou na veletrhu odvádí a také všem, kteří se podíleli na vzniku expozice.