Týden teorie a praxe v ekonomice 2020 - webinář

Uložit do kalendáře 09-11-2020 8:00 12-11-2020 15:00 Czech republic/Europe Týden teorie a praxe v ekonomice 2020 - webinář Ekonomové, manažeři firem nebo zástupci úřadů opět na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice.  Stěžejním tématem přednáškového cyklu je propojení teorie s praxí při výuce, výzkumu a vzdělávání. Letošní již 14. ročník... Online
09. 11. - 12. 11. 2020 Online
Týden teorie a praxe v ekonomice 2020

Stěžejním tématem přednáškového cyklu je propojení teorie s praxí při výuce, výzkumu a vzdělávání. Letošní již 14. ročník poznamenala probíhající koronakrize, proto budou přednášky probíhat on-line prostřednictvím webinářů. Čtyřdenní akce umožní především studentům navštívit různé přednášky z oblasti ekonomie i státní správy. Na nich vystoupí úspěšní manažeři firem nebo zástupci úřadů, kteří studentům předají své zkušenosti, sdělí novinky ze svých oborů nebo dají tipy pro hledání zaměstnání. Aktivitu pořádá Ústav podnikové ekonomiky a managementu Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice pod záštitou děkana fakulty prof. Ing. Jana Stejskala, Ph.D.

Srdečně zveme všechny zájemce a těšíme se.

Pozor změna: STŘEDA 11. 11.9:00–10:00 hod., Jana Račáková, ExxonMobil Business Support Center Czechia Product Marketing & Communication - nebude realizováno z technických důvodů.

Vstup zdarma
Fakulta ekonomicko-správní
Mgr. Nela Dosedělová
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.