Studentský ples Univerzity Pardubice

Uložit do kalendáře 16-03-2019 20:00 16-03-2019 20:00 Czech republic/Europe Studentský ples Univerzity Pardubice Letošní univerzitní ples se uskuteční v sobotu 16. března v kongresovém sále obchodního domu Palác Pardubice. Začátek studentského plesu je naplánován na 19:30 hodinu. Vstupné je 290, - Kč. Těšit se můžete na: - hudební skupinu... Kongresový sál obchodního domu Palác Pardubice
16. 03. 2019 Kongresový sál obchodního domu Palác Pardubice

Vstupné je 290, - Kč.

Těšit se můžete na:

- hudební skupinu EGO Retro Music
- elektroswing Mr. Moss
- tradiční i moderní předtančení
DJ FANNY
- bohatou tombolu
- moderátora Honzu Šindeláře

Přijďte na univerzitní ples v něčem červeném nebo s vhodným červeným doplňkem a dostanete malou pozornost.

Těšíme se na Vás.

Univerzita Pardubice
Ing. David Audrlický
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.