Studenti za svobodu a demokracii: Slavnostní koncert
Aula Arnošta z Pardubic, Studentská 519 kontakt

Den boje studentů za svobodu a demokracii: Historické události Listopadu roku 89, které vedly k pádu komunistického režimu, si připomeneme pestrým programem.

Zveme své studenty, zaměstnance, ale i širokou veřejnost na tradiční koncert konaný ve spolupráci Univerzity Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice.

Slavnostní koncert Komorní filharmonie Pardubice - Studenti za svobodu a demokracii
pátek 12. listopadu 2021

19.30 hodin – Aula Arnošta z Pardubic

• Wolfgang Amadeus Mozart - Divadelní ředitel – předehra k opeře
  • Richard Strauss - Koncert pro hoboj a malý orchestr D dur
  • Antonín Rejcha - Symfonie Es dur op. 41
  • Vojtěch Podroužek – hoboj
  • Robert Kružík – dirigent

Prodej vstupenek na slavnostní koncer probíhá v univerzitní aule a v Turistickém informačním centru na náměstí Republiky v Pardubicích.

Prosíme, dodržujte následující opatření v souvislosti s výskytem onemocnění Covid-19

• koná-li se akce ve vnitřních prostorách univerzity, je možná účast pouze v případě užití ochranného prostředku dýchacích cest;
  • pokud se akce v jednu dobu účastní více než dvacet osob, je třeba zajistit splnění podmínek dle mimořádného opatření MZ ČR, tj. fakticky zajistit kontrolu bezinfekčnosti účastníků (systém O-N-T).

Podmínky prokázání bezinfekčnosti jsou ve všech případech stanoveny takto:
a) osoba absolvovala nejdéle před 72 h RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
b) osoba absolvovala nejdéle před 24 h rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu, nebo
d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření MZ ČR a od prvního pozitivního rychlého antigenního testu (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.