Ubytování - koleje

vysokoškolské koleje Univerzity Pardubice nabízí kvalitní a levné ubytování studentům, zaměstnancům a hostům Univerzity. Koleje jsou umístněné v 6 budovách v centru univerzitního kampusu v Pardubicích - Polabinách a mají kapacitu přes 1320 lůžek. Nabídku ubytování doplňuje ještě 18 lůžek na koleji v Litomyšli, tato kapacita slouží výhradně pro ubytování studentů Fakulty restaurování.

Stravování - menza

Stravování ve vysokoškolské menze využívají hlavně studenti a zaměstnanci Univerzity, vítáni jsou však i zájemci z řad veřejnosti. Menza připravuje denně polévku, několik druhů hotových jídel, minutky, obědové saláty a další doplňkový sortiment. Veškerý sortiment je k dispozici studentům, zaměstnancům i ostatním strávníkům.