Published: 27.06.2016

V tomto týdnu Univerzitu Pardubice a její fakulty opouštějí po úspěšném vykonání státních závěrečných zkoušek další letošní absolventi:

• v úterý 28. června a ve středu 29. června absolventi z Fakulty ekonomicko-správní,
  • ve čtvrtek 30. června absolventi Dopravní fakulty Jana Pernera,
  • v pátek 1. července absolventi Fakulty elektrotechniky a informatiky.

V úterý 28. června (v 9:00, 11:00 a 13:00 hodin) se v Aule Arnošta z Pardubic uskuteční bakalářské sponze 146 absolventů bakalářských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.

V rámci obřadu udělí studentskou cenu děkanka Fakulty ekonomicko-správní, kterou získá 6 absolventů (Bc. Nikola Klimešová, Bc. Jindřich Hegr, Bc. Nikola Hojdová, Bc. Zuzana Žáčková, Bc. Lucie Morávková a Bc. Pavel Ouroda) za vynikající úroveň bakalářské práce.

Další cenu, tentokrát Ocenění České společnosti pro systémovou integraci za bakalářskou práci obdrží dvě absolventky (Bc. Andrea Dymáková a Bc. Markéta Cingelová).

Následující den ve středu 29. června (v 9:00 a v 11:00 hodin) pokračuje v univerzitní aule promoce 106 inženýrů navazujících magisterských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.

Nejúspěšnější absolventi obdrží speciální ceny.

Studentskou cenu rektora II. stupně obdrží 3 absolventi za vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce:

Ing. Vojtěch Dlouhý s diplomovou prací „Tourism management as a tool of sustainable development and poverty reduction in the third world countries‟,

Ing. Monika Felgrová s diplomovou prací „Marketingová strategie a aktivity pivovaru‟,

Ing. Jakub Habrman s diplomovou prací „Hodnocení použitelnosti webových GIS aplikací založené na modelu‟.

Studentskou cenu děkanky Fakulty ekonomicko-správní získává 7 absolventů (Ing. Martina Kňavová, Ing. Nicol Motyčáková, Ing. Tereza Vindušková, Ing. Michaela Jeníčková, Ing. Šárka Plecháčková, Ing. Kateřina Karasová a Ing. Martin Hnízdo) za vynikající úroveň diplomové práce.

Ocenění České společnosti pro systémovou integraci za diplomovou práci obdrží 1 absolventka (Ing. Eliška Matějová).

Všechny seny jsou spojeny s finanční odměnou.