Seminář: Mobbing a jeho skryté hrozby

Uložit do kalendáře 24-05-2019 9:00 24-05-2019 12:00 Czech republic/Europe Seminář: Mobbing a jeho skryté hrozby V pátek 24. 5. 2019 se uskuteční školení na téma: Mobbing a jeho skryté hrozby. Představeny budou všechny formy šikany, tedy bossing, mobbing, staffing, chairing, sexuální obtěžování, diskriminace i kyberšikana, aby bylo vše přehledné a... aula A3
24. 05. 2019 aula A3
Apupa

V pátek 24. 5. 2019 se uskuteční školení na téma: Mobbing a jeho skryté hrozby. Představeny budou všechny formy šikany, tedy bossing, mobbing, staffing, chairing, sexuální obtěžování, diskriminace i kyberšikana, aby bylo vše přehledné a srozumitelné. Daným tématem nás provede Bc. Petra Lhotáková, ředitelka firmy Mobbing Free Institut, která má v této oblasti bohaté zkušenosti. Vstup je pro zaměstnance a studenty UPa zdarma.

Vstup zdarma
APUPA
Mgr. Jana Vágnerová
702 221 731
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.