ukrajina_fchtaa_179973.jpg

Published: 01.03.2022

Milé kolegyně, mílí kolegové,

v souvislosti s aktuálními událostmi na území Ukrajiny zveřejnila Univerzita Pardubice na svých webových stránkách aktualitu Pro Ukrajinu, ve které jsou uvedeny možnosti humanitární pomoci, včetně podrobnějších informací a odkazů.

Vedení fakulty nabízí všem zaměstnancům a studentům, kteří by chtěli přispět do materiální sbírky v Pardubicích, že mohou každý všední den od 8.00 do 15.00 hodin veškerý materiál přinést na děkanát fakulty, kde bude shromažďován v zasedací místnosti a odkud bude zajištěn převoz do Kostela Panny Marie Bolestné v Pardubicích.

Poptáván je následující materiál:

• trvanlivé potraviny (např. konzervy, těstoviny, cereálie, sušenky, sušené ovoce, …)
  • drogerie, hygienické potřeby
  • deky, přikrývky a spacáky
  • léky a zdravotnický materiál (obvazy, náplasti, ochranné rukavice, léky proti bolesti, …)

Vedení fakulty prosí zaměstnance, aby výzev k humanitární pomoc vyslyšeli a pomohli nám tímto vyjádřit sounáležitost a podporu lidu Ukrajiny v jeho velmi těžkých dnech.

DĚKUJEME! Слава Україні

Vedení FChT