Published: 02.09.2022

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

chtěl bych Vás informovat o tom, že jsme pro Vás před nadcházejícím AR připravili několik novinek v oblasti stravování a občerstvení zde v kampusu Univerzity Pardubice. Jedná se zejména o tyto:

• Menza - máme pro Vás připravené posezení na nově zastřešené venkovní terase, které bude za příznivého počasí zpřístupněné po dobu aktuální provozní doby hlavní jídelny.
  • Bistro FChT - máme zde nového nájemce, provozovna je pod označením "Laborka" otevřená od 1.9.2022, bližší informace naleznete zde.
  • Bistro VAP - i zde máme nového nájemce, omezený prodej v režimu "z okénka" bude zahájený v pondělí 5.9.2022, předpokládaný termín uvedení do provozu celé provozovny je 19.9.2022. Aktuální informace Vám podají přímo v bistru.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Jan Brothánek