Přejít k hlavnímu obsahu

Přihlášení pro studenty

Přihlášení pro zaměstnance

behfakult24fb1080x108093683194262.jpg
-

Další univerzitní sportovní výzva na jaro je tady! Pojďme do toho společně a udělejme něco pro své zdraví, fakultu i dobrou náladu. Celý duben s námi běhejte, jezděte na kole nebo zkuste pravidelnou souvislou aktivní chůzi! Nezáleží na tom, kolik uběhnete a za jak dlouho, kolik ujedete kilometrů, ale že posílíte svoji imunitu, vyplavíte endorfiny a nadýcháte se čerstvého vzduchu.

Soutěžit mohou studenti i zaměstnanci UPCE. Celkovým vítězem „Rozhýbejme univerzitu“ se stává fakulta, která získá v součtu všech kategoriích nejlepší umístění. Dále budou vyhodnoceny i jednotlivé kategorie na základě součtu kilometrů. Nejlepší jednotlivci fakult ve všech kategorií obdrží e-diplomy, ale hýbeme se hlavně pro radost!

Tak co vy na to? Jdete do toho s námi?

Jak na to: Zapněte si na mobilu jakoukoliv aplikaci, která zaznamenává trasu, přepněte na požadovanou sportovní aktivitu a můžete začít. Po ukončení sportovní aktivity udělejte screenshot výsledku a nahrajte ho do formuláře. Každá aktivita se zapisuje do formuláře zvlášť. A nezapomeňte – hrajeme fair!

Vstupné na každý Váš záznam jsou 2 km souvislého běhu nebo 4 km souvislé aktivní chůze nebo 10 km souvislé jízdy na kole.

Start: V pondělí 1. 4. 2024 – a apríl to není!

Finiš: V úterý 30. 4. 2024 o půlnoci.

Výzva pro týden 15. 4. - 21. 4.: Zapiš 30 km dohromady za týden z jakékoliv aktivity. Můžete kombinovat všechny disciplíny. Při zápisu nezapomeňte zaškrtnout, že se účastníte výzvy. 30 jako 30 let existence univerzity. Zapojte se a můžete získat pozornost od univerzity.

Kolik zvládnete poslat záznamů za jeden měsíc? Těšíme se na Vaše výsledky!

Odkaz pro vkládání výsledků

https://forms.office.com/e/XH37HN6sD4?origin=QRCode

Novinka letošní výzvy!

Chcete vědět, jak jste na tom v porovnání s ostatními? Pak se podívejte na tento odkaz:

https://app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoiY2Q5ZGQ0NjYtMjFiOS00N2UzLTgyMTItYmJmNTY3MWY3ZmNhIiwidCI6IjQ5MzA3YzhkLWI3YmQtNDJkMS05NTcwLTYzY2JkNjNjYWYxYiIsImMiOjh9

Zobrazená data jsou anonymní. Pokud chcete jako účastník zobrazit souhrn svých výsledků, potřebuje znát identifikátor kteréhokoli z jím z nahlášených výsledků. Ten zjistíte na stránce se seznamem svých výsledků. Jedná se o číslo za symbolem #.

Vaše výsledky naleznete zde:

https://unipardubice.sharepoint.com/sites/CU_KTS/Lists/rozhybejme_univerzitu_2024_vysledky

Soubory ke stažení Velikost
Podrobný návod - pdf 456 kB
Guide for participants - pdf 453 kB