Propagační předměty univerzity

Při pořádání odborných akcí, při významných jednáních či návštěvách a setkáních s významnými partnery, pro zahraniční pracovní cesty apod. je možné využít jako drobné upomínkové předměty propagační předměty Univerzity Pardubice.

Na děkanátech fakult a na oddělení propagace a vnějších vztahů univerzity na rektorátě (v kanceláři rektora) jsou k dispozici zejména české nebo anglické barevné informační brožury o Univerzitě Pardubice, tašky s logem UPa, pohlednice areálů univerzity, trička, kšiltovky, tužky, papírové desky, bloky a poznámkové bločky apod.

Dále je možné požádat na oddělení propagace a vnějších vztahů univerzity (v kanceláři rektora) i v omezené míře - v jednotlivých kusech (vzhledem k vyšší ceně a  pořízenému množství) o spony na vázanky s logem UPa, odznaky UPa, případně CD Vysokoškolského uměleckého souboru, hrnky a šálky s podšálky v dárkovém balení.

Výše uvedené propagační a další předměty s logem univerzity je možné rovněž zakoupit, případně objednat k zakoupení na Kopírovacím a internetovém centru univerzity v přízemí budovy DB ve Studentské ulici 95.