Program univerzity ke Dni boje studentů za svobodu a demokracii

Uložit do kalendáře 16-11-2018 9:00 16-11-2018 9:00 Czech republic/Europe Program univerzity ke Dni boje studentů za svobodu a demokracii Univerzita Pardubice – jako jediná instituce v Pardubicích – slaví státní svátek České republiky a připomíná historické události 17. listopadu, které mají své vazby na vysokoškolskou půdu. Program ke Dni boje studentů za svobodu a... Univerzita Pardubice
16. 11. 2018 Univerzita Pardubice

Program ke Dni boje studentů za svobodu a demokracii univerzita pořádá pravidelně od roku 1997.
Rektor vyhlásil na pátek 16. listopadu pro vysokoškoláky rektorské volno.

PROGRAM UNIVERZITY PARDUBICE
KE DNI BOJE STUDENTŮ ZA SVOBODU A DEMOKRACII

Pátek 16. listopadu 2018* rektorský den

od 9:00 hodin - tělovýchovný areál univerzity

• sportovní den

14:00 hodin - Aula Arnošta z Pardubic

• slavnostní akademický obřad

promoce doktorů (nových Ph.D.) a představení nových docentů a profesorů univerzity

17:00 hodin - Galerie Univerzity Pardubice - Univerzitní knihovna

• vernisáž výstavy – 100 let od založení Spolku sběratelů a přátel exlibris
    historická a současná česká grafika

18:30 hodin - u pamětní desky před Univerzitní knihovnou

• vzpomínkový akt na události 17. listopadu (1939 * 1989)

19:00 hodin - Aula Arnošta z Pardubic

• slavnostní koncert Komorní filharmonie Pardubice

akademická obec a veřejnost jsou srdečně zvány

Vstup zdarma
Univerzita Pardubice
Ing. Valerie Wágnerová
466 036 555
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.