Published: 05.05.2016

Vážení,

zájemci o studium, studenti, zaměstnanci, příznivci univerzity,
všichni kdo nám chcete pomoci se získáním relevantní zpětné vazby.

Rádi bychom Vás požádali o vyplnění krátkého dotazníku,
který se týká rozhodování o studiu na vysoké škole, podání přihlášky ke studiu na UPa a informací, které k tomu UPa poskytuje.
Výsledky dotazníku jsou anonymní a chceme je využít ke zlepšení informací poskytovaných zájemcům o studium na UPa.

Předem Vám děkujeme za Váš čas a ochotu nám poskytnout Váš názor na několik témat.
Dotazník najdete zde Anketa pro uchazeče o studium.

Předem děkujeme za Vaši účast v tomto průzkumu.

Pokud máte zájem o zasílání našeho elektronického informačního servisu, díky kterému dostanete důležité informace pro přijímací řízení a zahájení studia na UPa přímo do Vaší e-mailové schránky, zaregistrujte se na http://www.upce.cz/infoservis.html
Služba je poskytována zcela zdarma.

Pokud máte zájem o sledování dění na UPa – můžete číst Zpravodaj UPa on-line na www.zpravodaj.upce.cz
nebo se tamtéž zaregistrovat a my Vám jednou měsíčně pošleme do Vaší e-mailové schránky Newsletter jako upoutávku na nejzajímavější události a články měsíce.