Published: 16.06.2023

5. zasedání Akademického senátu Univerzity Pardubice
ve funkčním období 2023 - 2026,

které se uskuteční v hybridní formě v úterý 27. června 2023 od 14:00 hodin
v zasedací místnosti rektorátu, Studentská 95 (4.NP)

Program zasedání:

1. Jmenování skrutátorů zasedání.
  2. Schválení pravidel pro hybridní zasedání Akademického senátu Univerzity Pardubice.
  3. Schválení programu zasedání.
  4. Informace o činnosti předsednictva AS UPCE.
  5. Návrh IV. změn Studijního a zkušebního řádu Univerzity Pardubice.
  6. Návrh V. změn Statutu Univerzity Pardubice.
  7. Návrh Statutu Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice.
  8. Zpráva o vnitřním hodnocení kvality vzdělávací, tvůrčí a s nimi souvisejících činností Univerzity Pardubice za rok 2022.
  9. Žádost o vyjádření Akademického senátu Univerzity Pardubice k právním jednáním, kterými Univerzita Pardubice hodlá smluvně zřídit věcné břemeno – služebnost inženýrské sítě.
  10. Postup při navrhování delegátů do Studentské komory Rady vysokých škol.
  11. Různé.
  12. Informace k hodnocení studijních programů v Radě pro vnitřní hodnocení UPCE.

Materiály k bodům č. 2 a 5 až 10 naleznete na následujícím odkazu: 5. zasedání AS UPCE dne 27.6.2023 | Univerzita Pardubice.

Odkaz na připojení k zasedání: Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

V Pardubicích dne 16. června 2023

Ing. Petr Bělina, Ph.D.,

předseda AS UPCE

INVITATION

to

the 4th session of the Academic Senate of the University of Pardubice
in the term of office 2023–2026

to be held on Tuesday 27 June 2023 at 2:00 PM
in the Rectorate Meeting Room, Studentská 95 (4th floor)

Agenda:

1. Appointment of scrutineers.
  2. Approval of the AS UPCE hybrid session rules.
  3. Approval of the agenda.
  4. Information about the activities of AS UPCE Board.
  5. Draft IV of the changes to the UPCE Study and Examination Rules.
  6. Draft V of the changes to the UPCE Statutes.
  7. Draft of the FEA Statutes.
  8. Report of the internal assessment of the UPCE educational, creative and relating activities quality for 2022.
  9. Request for the opinion of the UPCE Academic Senate to the legal negotiations by which the University intends to establish a utility networks easement.
  10. Procedure to propose delegates for the Student Chamber of the University Council.
  11. Miscellaneous.
  12. Information about study programmes assessment in the UPCE Internal Evaluation Board.

Materials to point. 2 to10 can be found at the link: 5. zasedání AS UPCE dne 27.6.2023 | Univerzita Pardubice.

Link to the meeting: Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

Pardubice, 16 June 2023                                                             Ing. Petr Bělina, Ph.D.

Chair AS UPCE