Published: 14.04.2022

které se uskuteční v úterý 26. dubna 2022 od 14:00 hodin
distančně, formou videokonference

Program zasedání:

1. Schválení skrutátorů zasedání.
2. Souhlas s Pravidly pro distanční zasedání a hlasování Akademického senátu Univerzity Pardubice formou videokonference.
3. Schválení programu zasedání.
4. Předchozí souhlas AS k odvolání a jmenování členů Vědecké rady Univerzity Pardubice.
5. Různé.

Materiál k bodu č. 4. naleznete na následujícím odkazu: Úřední sdělení | Univerzita Pardubice (upce.cz).

Hosté z řad akademických pracovníků, studentů, zaměstnanců UPCE a veřejnosti se mohou přihlásit pomocí následujícího odkazu: Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

V Pardubicích dne 14. dubna 2022

Ing. Petr Bělina, Ph.D.
předseda AS UPCE

INVITATION

to

the 17th (extraordinary) session of the Academic Senate of the University of Pardubice
in the term of office 2020 – 2023,

to be held on Tuesday 26 April 2022 at 2 PM
in the form of a video-conference

Programme:
1. Approval of scrutineers.
2. Approval of the Rules for distance sessions and voting of the Academic Senate of the University of Pardubice in the form of a video-conference.
3. Approval of the programme.
4. Previous approval of the AS to remove and appoint members of the Scientific Board of the University of Pardubice.
5. Miscellaneous.

Annex of the invitation is the material to point N. 4
Guests from among academic staff, students, UPCE employees and general public can join by using the link: Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

Pardubice, 14 april 2022

Ing. Petr Bělina, Ph.D.