Published: 16.11.2021

OZNÁMENÍ

o konání

13. zasedání Akademického senátu Univerzity Pardubice ve funkčním období 2020 - 2023,

které se uskuteční v úterý 23. listopadu 2021 od 14:00 hodin distančně, formou videokonference

Program zasedání:

1. Schválení skrutátorů zasedání.
2. Souhlas AS UPCE s Pravidly pro distanční zasedání a hlasování Akademického senátu Univerzity Pardubice formou videokonference.
3. Schválení programu zasedání.
4. Informace o činnosti předsednictva AS UPCE.
5. Návrh AS UPCE na jmenování člena Rady pro vnitřní hodnocení Univerzity Pardubice.
6. Plán realizace Strategického záměru Univerzity Pardubice pro rok 2022.
7. Návrh Volebního řádu Akademického senátu Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice.
8. Různé.

Materiály k bodům č. 2, 6 – 7 naleznete na následujícím odkazu: Akademický senát | Univerzita Pardubice (upce.cz).

Hosté z řad akademických pracovníků, studentů, zaměstnanců UPCE a veřejnosti se mohou přihlásit pomocí následujícího odkazu: Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

V Pardubicích dne 16. listopadu 2021

Ing. Petr Bělina, Ph.D.