Published: 19.02.2013

V úterý 19. února dopoledne navštívil Univerzitu Pardubice poprvé hejtman Pardubického kraje JUDr. Martin Netolický. Doprovázel jej 1. náměstek a zároveň předseda Správní rady Univerzity Pardubice Ing. Roman Línek.

S rektorem prof. Miroslavem Ludwigem a prorektorem pro vnitřní záležitosti doc. Jiřím Caklem jednali o možnostech spolupráce kraje a univerzity. Představitelé univerzity novému hejtmanovi představili činnosti univerzity, univerzitní kampus a areál Fakulty chemicko-technologické a krátce též nové IT centrum pro vzdělávání a výzkum v centru města na nám. Čs. legií. Dohodli se též na společném zasedání Rady Pardubického kraje s vedením univerzity, které by se mělo uskutečnit na půdě univerzity ještě v prvním pololetí letošního roku.