Naučte se prodávat svůj výzkum! Jak zaujmout investora

Uložit do kalendáře 19-03-2019 13:00 19-03-2019 13:00 Czech republic/Europe Naučte se prodávat svůj výzkum! Jak zaujmout investora Seminář, na kterém se dozvíte, jak provést analýzu výsledků vlastního výzkumu pro potřeby trhu. Kde a jakým způsobem hledat investory nebo obchodní partnery, jak je oslovit a vysvětlit Váš výzkumný projekt jasně a srozumitelně. A jaké jsou... budova UNIT, č. místnosti 03004
19. 03. 2019 budova UNIT, č. místnosti 03004

Seminář, na kterém se dozvíte, jak provést analýzu výsledků vlastního výzkumu pro potřeby trhu. Kde a jakým způsobem hledat investory nebo obchodní partnery, jak je oslovit a vysvětlit Váš výzkumný projekt jasně a srozumitelně. A jaké jsou možnosti spolupráce vědy a byznysu. Touto problematikou Vás provede paní Margareta Křížová, MBA. Žena s mnohaletými zkušenostmi v oblasti investic a podnikání, která mimo jiné vystupovala jako investorka v pořadu České televize Den D, moderovala pořad Podnikání od A do ZET na Rádiu ZET a vydala vlastní knihu na téma podnikání.

Přihlašujte se prosím přes interní Portál vzdělávání do 17. 3. 2019 na tomto odkazu:

Vstup zdarma
Centrum transferu technologií a znalostí
Petra Hawlová
466 037 149
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.