dsc_5965_186238.jpg

Published: 21.06.2022

Rektor Univerzity Pardubice prof. Libor Čapek pozval na víkendový II. Kvalifikační dostih na 132. ročník Velké pardubické řadu hostů, mezi kterými nechyběli rektoři sedmi českých vysokých škol.

Pozvání přijal rektor Univerzity Palackého v Olomouci prof. Martin Procházka, rektor Technické univerzity v Liberci doc. Miroslav Brzezina, prof. Bohumil Jiroušek z Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, rektor Slezské univerzity v Opavě doc. Pavel Tuleja, rektor Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně prof. Vladimír Sedlařík, a také prof. Václav Báča z Vysoké školy polytechnické Jihlava a Ing. Vojtěch Stehel, MBA, Ph.D., rektor Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích.

Mezi hosty byla také ředitelka Odboru vysokých škol MŠMT Mgr. Karolína Gondková a další osobnosti.