dsc1391-enhanced-38215591118.jpg

Published: 26.10.2023

Právě začíná další ročník mentoringového programu, který je zaměřen na podporu kariérního růstu začínajících akademických a vědeckých pracujících. Nabízí možnost konzultací se zkušeným mentorem nebo mentorkou, kteří Vám mohou pomoci při rozvoji pracovní kariéry.

Zájemce a zájemkyně o mentoring zveme na ÚVODNÍ WORKSHOP 1. listopadu 2023 od 13 hod v bistru Laborka, kde Vám pomůžeme upřesnit si, co konkrétně od mentoringu očekáváte, na jaké odborné oblasti se chcete zaměřit v posílení své kariéry, kdo může být Vaším mentorem nebo mentorkou, případně se setkat osobně s již vybraným mentorem nebo mentorkou a vytvořit si plán svých aktivit.

Přihlásit se do mentoringového programu můžete zde: registrační formulář

Více informací naleznete v přiloženém letáku nebo na stránkách mentoringu Mentoring | Univerzita Pardubice (upce.cz)

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na koordinátorku mentoringového programu:

Ing. Jana Křemenáková

email: jana.kremenakova@upce.cz