Published: 26.06.2017

Po úspěšném vykonání státních závěrečných zkoušek opouštějí v tomto týdnu Univerzitu Pardubice a její fakulty další absolventi:

• v pondělí 26. června a v úterý 27. června Fakulty ekonomicko-správní,
  • ve středu 28. června Fakulty elektrotechniky a informatiky,
  • ve čtvrtek 29. června Fakulty filozofické,
  • v pátek 30. června Dopravní fakulty Jana Pernera.

Vysokoškolský diplom dostává 216 úspěšných absolventů FAKULTY EKONOMICKO-SPRÁVNÍ:

- v pondělí 26. června při bakalářské sponzi 126 absolventů bakalářských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.
- v úterý 27. června probíhají v Aule Arnošta z Pardubic slavnostní promoce, při nichž obdrží diplom 90 inženýrů navazujících magisterských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika. Mezi nimi jsou i dva absolventi oborů studovaných v angličtině.

Studentskou cenu rektora I. stupně obdrží za vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce Ing. Vladimír Klejzar ve studijním oboru Ekonomika veřejného sektoru za celkový prospěch studia „s vyznamenáním“ a vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce s názvem „Nekonvenční měnová politika a její ekonomické dopady“.

Dva absolventi Fakulty ekonomicko-správní - Ing. Jiří Bláhovec a Ing. Božena Nádvorníková obdrží Studentskou cenu rektora II. stupně.

Studentské ceny děkanky Fakulty ekonomicko-správní obdrží Bc. Tereza Nosková a Bc. Petr Šild (v pondělí při sponzi) a Ing. Stanislav Struška a Ing. Jana Pospíšilová (v úterý při promoci) za vynikající úroveň obhajované závěrečné práce.

Ocenění České společnosti pro systémovou integraci za vynikající úroveň diplomové práce obdrží studenti Ing. Žaneta Boruchová, Ing. Marek Žampach a Ing. Michael Siegert.

Ve středu 28. června se uskuteční slavnostní promoce a bakalářská sponze 94 absolventů FAKULTY ELEKTROTECHNIKY A INFORMATIKY.
- 32 nových inženýrů a 62 nových bakalářů převezmou své vysokoškolské diplomy v 10 a ve 13 hodin

(15 inženýrů a 35 bakalářů získá diplom v oboru Informační technologie, 2 inženýři a 14 bakalářů ve studijních oborech Komunikační a řídicí technologie a Komunika...

Ing. Valerie Wágnerová
mluvčí Univerzity Pardubice