Kvalita ve veřejné správě - webinář

Uložit do kalendáře 08-12-2020 13:00 08-12-2020 14:00 Czech republic/Europe Kvalita ve veřejné správě - webinář Ústav veřejné správy a práva Vás zve na odborný webinář z cyklu Společnost a její správa, který povede Mgr. Michal Zitko, tajemník Magistrátu města Pardubic. Kliknutím sem se připojíte ke schůzce. Těšíme se na on-line setkání.
08. 12. 2020
Kvalita ve veřejné správě - webinář

Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

Těšíme se na on-line setkání.

Vstup zdarma
Fakulta ekonomicko-správní
Ing. Ivana Mandysová, Ph.D.
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.