krize_a5_141079.jpg

Published: 29.11.2019

Edukativní skupina je série volně přístupných přednášek na různorodá atraktivní témata. Můžete tak říkajíc nahlédnout pod pokličku různých oblastí psychosociální problematiky pod vedením zkušených lektorů. Zúčastnit se můžete všech přednášek, nebo pouze jedné podle Vašeho spektra zájmu.

Krize, stres a svět nezvladatelných emocí.

POSLEDNÍ EDUKATIVNÍ SKUPINA V ROCE 2019!

Lektor: Mgr. Hana Jelínková
Kdy: 17.12.2019 v 16:00
Kde:Univerzitní aula UA, místnost A4
Pro studenty UPa zdarma

Dozvíš se zde, jaký je rozdíl mezi zátěží a krizí. Zjistíš jak zvládat svět nezvladatelných emociálních stavů. A jak předcházet vzniku psychosomatických onemocnění.
Každý den se ocitneme v situacích, které v nás vyvolávají stres. A to nejen pozitivní, který nás pobídne k lepším výkonům, ale bohužel také negativní. Ale co když je střet s překážkou natolik ohrožující a naruší naši psychickou rovnováhu tak, že selžou naše přirozené mechanismy zvládání? Pak mluvíme o krizi a s ní přichází svět nezvladatelných emocí..

Přihlášení: https://www.upce.cz/edukativni-skupina-0