dsc_2096_163076.jpg

Published: 22.04.2021

Vážení uživatelé,

Univerzitní knihovna a její pobočky na FR a FZS se otevírají od pondělí 26. 4. 2021.

Otevírací doba:  Po - Pá    9 - 15 *

* FR a FZS: přestávka na oběd od 12:00 do 12:30

Podmínky pobytu v knihovně:

1. Vstup pouze v respirátoru FFP2 a po vydezinfikování rukou.
  2. Za turnikety bude každý uživatel vstupovat s modrým nákupním košíkem. Košíky jsou umístěny před turnikety. K dispozici bude i dezinfekce a papírové utěrky.
    1 uživatel = 1 košík
  3. Každý uživatel bude dodržovat dvoumetrový odstup od ostatních.
  4. Tisk, skenování a kopírování bez omezení (popis všech možností najdete zde).
  5. Využití studijního místa za účelem studia či práce na notebooku apod. je povoleno pouze uživatelům, kteří se prokáží negativním testem na přítomnost viru SARS-CoV-2 provedeným v posledních 7 dnech, nebo těm, kteří prokáží, že v posledních 90 dnech prodělali laboratorně potvrzené onemocnění covid-19 či mají potvrzení o očkování proti covid-19, a to na základě Opatření rektora č. 3/2021.

Další podrobnosti k provozu poboček, objednávání, půjčování a vracení viz https://knihovna.upce.cz/uk/koronavirus-provoz.