Jak tvořit výuková videa - webinář

Uložit do kalendáře 26-11-2020 16:00 26-11-2020 16:00 Czech republic/Europe Jak tvořit výuková videa - webinář Katedra anglistiky a amerikanistiky Fakulty filozofické UPa pořádá ve čtvrtek 26. listopadu 13. setkání Didaktického klubu aneb učíme se všichni společně – online podruhé. Webinář na téma Jak tvořit výuková videa povede Petr Krčmář... on-line
26. 11. 2020 on-line
Katedra anglistiky a amerikanistiky
Didaktický klub
Fakulta filozofická
on-line
webinář
.

Webinář na téma Jak tvořit výuková videa povede Petr Krčmář.
Připojte se s námi ve čtvrtek 26. 11. 2020 v 16.00 prostřednictvím události Jak tvořit výuková videa - webinář, ať Vám přenos neuteče.

Těšíme se na on-line viděnou!

Jak tvořit výuková videa - webinář
Vstup zdarma
Fakulta filozofická
Katedra anglistiky a amerikanistiky
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.