Published: 26.09.2017

Dovolujeme si  Vás tímto pozvat na seminář HORIZON 2020: AKCE MARIE SKŁODOWSKA-CURIE a GRANTY EVROPSKÉ VÝZKUMNÉ RADY, který se uskuteční dne 20. října 2017 na Univerzitě Pardubice (budova rektorátu, zasedací místnost rektora, 3. patro). Cílem semináře je seznámit účastníky semináře s programem HORIZON 2020 a jeho 2 podprogramy Akce Marie Skłodovska-Curie (MSCA) a Granty Evropské výzkumné rady (ERC) a informovat je o možnostech financování excelentní vědy a dalšího vzdělávání a profesního růstu výzkumných pracovníků.

Seminář je pořádán mimo jiné v souvislosti s plánovaným vyhlášením 2 výzev v rámci MSCA v letošním roce:

• Innovative Training Networks – ITN (Inovativní školící sítě): cca říjen 2017, uzávěrka leden 2018
  • Research and Innovation Staff Exchange – RISE (Výměnné pobyty): cca prosinec 2017, uzávěrka duben 2018

Na seminář je nutné se registrovat na e-mailu lucie.machacova@upce.cz.

Soubory ke stažení Velikost
Program akce - pdf 73 kB