Funovation Con22

Uložit do kalendáře 04-10-2022 14:00 04-10-2022 19:00 Czech republic/Europe Funovation Con22 Nenechte si ujít konferenci na téma Zábava & Inovace v IT. Těšit se můžete na populární speakery z oblasti improvizace, umělé inteligence, kybernetické bezpečnosti a geografických informačních systémů, a to vše za zvuků jazzové... Aula Arnošta z Pardubic
04. 10. 2022 Aula Arnošta z Pardubic
Funovation Con22

Nenechte si ujít konferenci na téma Zábava & Inovace v IT. Těšit se můžete na populární speakery z oblasti improvizace, umělé inteligence, kybernetické bezpečnosti a geografických informačních systémů, a to vše za zvuků jazzové improvizace. Celou konferencí nás bude provádět mistr improvizace, kouč a mentor Martin Vasquez, který připravuje řečníky v rámci TEDx Pragues na jejich vystoupení. Zváni jsou všichni studenti středních škol, univerzit, odborná veřejnost i nadšenci do IT. Celá akce bude zakončena ve studentském klubu Áčko.

Funovation Con22
Program Funovation Con22
Vstup zdarma
FES
doc. Ing. Hana Kopáčková, Ph.D.
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.