hs_obrazovky_194774.png

Published: 15.11.2022

Vážení studenti, rádi bychom Vás pozvali na další z volných přednášek v rámci Edukativních seminářů. Tentokrát se můžete těšit na lektorku Mgr. Pavlínu Potůčkovou.

Přijďte zkusit nehodnotit, ale poznat hodnoty druhého a srovnat je s vlastním hodnotovým systémem.

Hodnotový systém člověka

Kdy: 23.11.2022 od 16:30

Lektorka: Mgr. Pavlína Potůčková.

Kde: Víceúčelový objekt ("Titan", Kampus UPCE - Stavařov 83)

Seminář bude zaměřen na náš hodnotový systém, který ovlivňuje naše jednání. Hodnoty jsou všudypřítomné a jsou spojeny se smyslem našeho života. Cílem semináře je zmapovat si svůj hodnotový systém a zjistit, které hodnoty jsou pro nás významné, nezaměnitelné a které naopak nevýznamné. Rozdílnost hodnot může vést ke konfliktům ve vztazích (pracovních, partnerských, rodinných…). V rámci semináře se pokusíme pochopit chování druhého, který jedná dle svého hodnotového systému.

Seminář je určen pro studenty UPCE , kteří mají vstup vstup volný, neváhej a přijď.